Yhdistys/ yhteystiedot

 

 

Ota yhteyttä

*
*
*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

Forssan Palveluskoirat ry on perustettu vuonna 1988. 

Yhdistys tarjoaa monipuolisia harrastusmahdollisuuksia: voit harrastaa mm. agilityä, hoopersia, rally-tokoa, tokoa ja pk-lajeja (ei suojelua). Muistakin lajeista voi olla tarjolla kursseja.

Tervetuloa mukaan iloiseen toimintaan!

Yhdistyksen osoite:

Forssan Palveluskoirat ry
c/o Tanja Iivanainen
Alimäentie 3 as. 3, 31600 Jokioinen
fopkry (at) gmail.com

 

Koulutuskenttä:

Loimalammintie, Forssa

Treenihalli:

Puutarhakatu 7, Forssa

 

Hallitus 2022:

Puheenjohtaja

Tanja Iivanainen,

iivanainen.tanja (at) gmail.com, 044 3456 661

Sihteeri

Anna-Stiina Aalto, forssanpalveluskoirat (at) gmail.com

Jäsenet

Pinja Pirttilä, pinja.pirttila (at) surffi.net
Henna Koivula, henna.koivula (at) surffi.net
Karoliina Kärkkäinen, karkkikarkkainen (at) gmail.com

Varajäsenet

Jonna Friman, jonna.friman (at) hotmail.com

Teija Karjunen (vpj), teija_karjunen (at) hotmail.com

 

Rahastonhoitaja

Henna Koivula
Keskuskatu 8, 30100 Forssa
henna.koivula (at) surffi.net

Yhdistyksen tilinumero

Someron säästöpankki
FI96 4327 0010 2763 25

 

Treenihallin/ kentän yhteyshenkilö/ vastaava

Teija Karjunen, teija_karjunen (at) hotmail.com
Hallin ajanvarauskalenteri

 

Jäsenasiat

Jäsensihteeri

Anna-Stiina Aalto, forssanpalveluskoirat (at) gmail.com

Talkoovelvoite/ pisteet

Jonna Friman, jonna.friman (at) hotmail.com

 

Tapahtumakoordinaattori

Pinja Pirttilä, pinja.pirttila (at) surffi.net
Tapahtumien ja kurssien järjestämisohje

 

Laji- /ryhmävastaavat
 

Agility

Anita Viitanen, anitam.viitanen (at) gmail.com, 0400 795 642

Ryhmän vetäjät

Anita Viitanen, Teija Karjunen, Henna Koivula, Mira Kuusisto, Sisko Anttila
 

Hoopers

Anita Viitanen, anitam.viitanen (at) gmail.com, 0400 795 642

Ryhmän vetäjät

Anita Viitanen, Sisko Anttila
 

Toko

Anna-Stiina Tuomisto, anskutuo65 (at) gmail.com

Kouluttajat

Anna-Stiina Tuomisto ja Sari Kouri
 

Haku

Ritva Kivinen, ritva.kivinen57 (at) gmail.com
 

Jälki

Sari Kouri, sari.kouri (at) live.com
 

Rally-Toko

Pinja Pirttilä, pinja.pirttila (at) surffi.net 

Ryhmien yhteyshenkilöt/ kouluttajat

Tanja Iivanainen, Pinja Pirttilä, Anna-Stiina Tuomisto
 

Pentukoulu ja virikekoulu

Sisko Anttila, siskoanttila66 (at) gmail.com

Kouluttajat

Sisko Anttila, Satu Rimpiläinen
 

Webmaster

Karoliina Kärkkäinen, karkkikarkkainen (at) gmail.com