Yhdistys/ yhteystiedot

 

 

Ota yhteyttä

Yhdistyksen osoite:

Forssan Palveluskoirat ry
c/o Anita Viitanen
Kangasniementie 32, 31230 Susikas
anitam.viitanen [ö] gmail.com

 

Yhdistyksen tilinumero:

Someron säästöpankki
FI96 4327 0010 2763 25

 

Koulutus kenttä:

Loimalammintie, Forssa

Treenihalli:

Puutarhakatu 7, Forssa

 

Hallitus:

Puheenjohtaja

Anita Viitanen, anitam.viitanen [ö] gmail.com, 0400 795 642

Sihteeri

Sisko Anttila, Forssantie 371, 31300 Tammela, siskoanttila66 [ö] gmail.com

Jäsenet

Sisko Anttila, siskoanttila66 [ö] gmail.com
Susanna Mustonen, susamus [ö] msn.com
Kaisa Sandbacka, kaisa.sandbacka [ö] gmail.com (vpj)
Henna Koivula, henna.koivula [ö] surffi.net

Varajäsenet

Ritva Kivinen, ritva.kivinen57 [ö] gmail.com
Pinja Pirttilä, pinja.pirttila [ö] surffi.net

 

Rahastonhoitaja

Henna Koivula
Keskuskatu 8, 30100 Forssa
henna.koivula [ö] surffi.net

Yhdistyksen tilinumero

FI16 5025 0240 0960 24

 

Kirjanpitäjä

Sirpa Tähkä

 

Treenihallin/ kentän yhteyshenkilö

Jenni Lahtonen, belgauk [ö] gmail.com
Hallin ajanvarauskalenteri

Kentän kunnossapito

Juhani Anttila

 

Jäsenasiat

Jäsensihteeri

Jenni Lahtonen, belgauk [ö] gmail.com

Talkoo velvoite/ pisteet

Sisko Anttila, siskoanttila66 [ö] gmail.com

 

Tiedottaja/ tapahtuma ja kurssi järjestely neuvonta

Jenni Lahtonen, belgauk [ö] gmail.com
Tapahtumien ja kurssien järjestämisohje

 

Laji- /ryhmävastaavat

Agility

Anita Viitanen, anitam.viitanen [ö] gmail.com, 0400 795 642
Ryhmän vetäjät
Anita Viitanen, anitam.viitanen [ö] gmail.com
Susanna Vähä-Herttua, susanna.vahaherttua [ö] gmail.com 
Henna Koivula, henna.koivula [ö] surffi.net
Anu Sarkula, anu.sarkula [ö] gmail.com 

Toko

Paikka vapaana innokkaalle toko-vastaavalle.

Perustottelevaisuus

Sirpa Tähkä, 111foolproof [ö] gmail.com

Haku

Sirpa Tähkä, 111foolproof [ö] gmail.com

Jälki

Maija Kivinen, kivinenmaija [ö] gmail.com

Rally-Toko

Pinja Pirttilä, pinja.pirttila [ö] surffi.net 
Ryhmien yhteyshenkilöt/ kouluttajat
Anu Järvinen, anu.jarvinen95 [ö] gmail.com
Sirkka Halonen, sirkka.halonen [ö] seutuposti.fi
Pinja Pirttilä, pinja.pirttila [ö] surffi.net 
Susanna Mustonen, susamus [ö] msn.com

Pentujen leikkikoulu ja kotikoiran virike- ja käytöskoulu

Sisko Anttila, siskoanttila66 [ö] gmail.com

 

Webmaster

Jenni Lahtonen, belgauk [ö] gmail.com