Yhdistys/ yhteystiedot

 

 

Ota yhteyttä

*
*
*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

Forssan Palveluskoirat ry on perustettu vuonna 1988. 

Yhdistys tarjoaa monipuolisia harrastusmahdollisuuksia: voit harrastaa mm. agilityä, rally-tokoa, tokoa ja pk-lajeja (ei suojelua). Muistakin lajeista voi olla tarjolla kursseja.

Tervetuloa mukaan iloiseen toimintaan!

Yhdistyksen osoite:

Forssan Palveluskoirat ry
c/o Tanja Iivanainen
Alimäentie 3 as. 3, 31600 Jokioinen
fopkry (at) gmail.com

 

Koulutuskenttä:

Loimalammintie, Forssa

Treenihalli:

Puutarhakatu 7, Forssa

 

Hallitus 2022:

Puheenjohtaja

Tanja Iivanainen,

iivanainen.tanja (at) gmail.com, 044 3456 661

Sihteeri

Anna-Stiina Aalto, forssanpalveluskoirat (at) gmail.com

Jäsenet

Pinja Pirttilä, pinja.pirttila (at) surffi.net
Henna Koivula, henna.koivula (at) surffi.net
Karoliina Kärkkäinen, karkkikarkkainen (at) gmail.com

Varajäsenet

Jonna Friman, jonna.friman (at) hotmail.com

Teija Karjunen (vpj), teija_karjunen (at) hotmail.com

 

Rahastonhoitaja

Henna Koivula
Keskuskatu 8, 30100 Forssa
henna.koivula (at) surffi.net

Yhdistyksen tilinumero

Someron säästöpankki
FI96 4327 0010 2763 25

 

Treenihallin/ kentän yhteyshenkilö/ vastaava

Teija Karjunen, teija_karjunen (at) hotmail.com
Hallin ajanvarauskalenteri

 

Jäsenasiat

Jäsensihteeri

Anna-Stiina Aalto, forssanpalveluskoirat (at) gmail.com

Talkoovelvoite/ pisteet

Jonna Friman, jonna.friman (at) hotmail.com

 

Tapahtumakoordinaattori

Pinja Pirttilä, pinja.pirttila (at) surffi.net
Tapahtumien ja kurssien järjestämisohje

 

Laji- /ryhmävastaavat

Agility

Anita Viitanen, anitam.viitanen (at) gmail.com, 0400 795 642

Ryhmän vetäjät

Sisko Anttila, Teija Karjunen, Henna Koivula, Anita Viitanen

Toko

Anna-Stiina Tuomisto, anskutuo65 (at) gmail.com

Kouluttajat

Anna-Stiina Tuomisto ja Sari Kouri

Haku

Ritva Kivinen, ritva.kivinen57 (at) gmail.com

Jälki

Sari Kouri, sari.kouri (at) live.com

Rally-Toko

Pinja Pirttilä, pinja.pirttila (at) surffi.net 

Ryhmien yhteyshenkilöt/ kouluttajat

Sirkka Halonen, Tanja Iivanainen, Pinja Pirttilä, Anna-Stiina Tuomisto, Satu Rimpiläinen

Pentukoulu ja virikekoulu

Sisko Anttila, siskoanttila66 (at) gmail.com

Webmaster

Karoliina Kärkkäinen, karkkikarkkainen (at) gmail.com